STEGSTOL, ek/läder, 1800-tal.

STEGSTOL, ek/läder, 1800-tal.
707001. STEGSTOL, ek/läder, 1800-tal.

Rygghöjd 95 cm.
Sitthöjd 47 cm.
Totalhöjd 97 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 95 cm.
Sitthöjd 47 cm.
Totalhöjd 97 cm.

Åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 522