SERVISDELAR, porslin, olika modeller, mestadels Lomonosov USSR.

70699. SERVISDELAR, porslin, olika modeller, mestadels Lomonosov USSR.

Bland annat teservisdelar med dekor av rosor mot vit bakgrund bestående av tekanna, gräddkanna, sockerskål med lock, 2 tekoppar samt 6 fat.

Enstaka nagg. Slitage. Tejp/limrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 830