MATBORD MED 6 STOLAR, ek med skinnklädsel, 1900/2000-tal.

70650. MATBORD MED 6 STOLAR, ek med skinnklädsel, 1900/2000-tal.

bordet höjd 75, längd 180, bredd 89,5 cm.

småskador finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

småskador finns.

Antal besök: 804