ALBERT THEODOR GELLERSTEDT. Möjligen motiv från Visby. Akvarell. Signerad ATG.

70643. ALBERT THEODOR GELLERSTEDT. Möjligen motiv från Visby. Akvarell. Signerad ATG.

12 x 15 cm.
Katalogtext justerad: Axel Theodor Gellerstedt.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 x 15 cm.

Antal besök: 3 600