INGVAR BOSSLER. TENNVAS, Art Deco.

706334. INGVAR BOSSLER. TENNVAS, Art Deco.

Gamleby Tenn. Höjd 19 cm, bredd 18 cm.

Normalt slitage, repor.

Ingvar Bossler (1904–1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

Normalt slitage, repor.

Ingvar Bossler (1904–1968)

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 2 884