IDUN LOVÈN. "Nunnor i Vadstena". Gouache. Signerad.

70629. IDUN LOVÈN. "Nunnor i Vadstena". Gouache. Signerad.

Bildyta 26 x 26 cm.
Proveniens Galleri Pan, Linköping 1990.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 26 x 26 cm.

Antal besök: 863