BOJANER, 2 st, porslin, orientaliska, 1800-tal.

70607. BOJANER, 2 st, porslin, orientaliska, 1800-tal.

Dekor av underglasyrblått. Höjd 13-16 cm.

S k havsfynd. Sprickor samt flisa och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 440