PLÅTASKAR, 75 st, Pix Pastilles, Pix Company Ltd Gefle, 1900-tal.

706023. PLÅTASKAR, 75 st, Pix Pastilles, Pix Company Ltd Gefle, 1900-tal.

72 st plåtaskar.

Mått på plåtask, längd 8,4 cm, bredd 5,2 cm, höjd 1,5 cm.

Slitage. Oxid.

Gör en kostnadsfri värdering!

72 st plåtaskar.

Slitage. Oxid.

Antal besök: 379