JEPPE EISNER. litografier, 2 st, Pariser bilder, signerade.

705997. JEPPE EISNER. litografier, 2 st, Pariser bilder, signerade.

bildmått, 19 x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått, 19 x 22 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 654