SKÅP, allmoge, 1700/1800-tal.

705806. SKÅP, allmoge, 1700/1800-tal.

Höjd 200, bredd 132, djup 50 cm.

Omfattande slitage, skador, smuts. Lösa delar till krön.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 406