KARAFFER, 5-stycken, glas, 1900-tal.

705778. KARAFFER, 5-stycken, glas, 1900-tal.

Höjd 21-31 cm med propp.

En flaska med gravyr, brukslitage. En propp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21-31 cm med propp.

Antal besök: 190