Kalle Anka & Co:
52 st nummer, 1960.
10 st nummer, 1961.
21 st nummer, 1962.
24 st nummer,1963.
7 st nummer, 1964.
6 st nummer, 1965.
7 st nummer 1966.
8 st nummer 1967.
8 st nummer, 1969.
2 st nummer, 1981.
1 st nummer, 1988 .
Dennis, 28 st nummer, 1959- 1992.
Clas Ohlson & Co Insjön, 3 st nummer.
Lyckoslanten, 3 st nummer, 1960-1962.
Teknikensvärld 1 st nummer, 1960.
Lilla Fridolf, 1 st nummer, 1969.
Blondie, 1 st nummer, 1977.
X9, 1 st, nummer 3,1969.
Barbapappa, 4 st nummer, 1978-1990.
Lassie, 1 st nummer, 1982.
Daffy 1965, 1 st nummer.
Läderlappen, 1 st nummer, 1970.
Pelle svanslös, 1 st nummer
Pellefant, 2 st nummer, 1977-1980.
Mumin, 2 st nummer, 1981.
Rosa Pantern, 2 st nummer, 1976-1977.
Nalle Puh, 3 st nummer, 1981-1982.
Kronblomm, 2 st nummer, 1977.
Mickey Mouse, 1 st nummer, 1980.
Cowboy, 26 st nummer, 1956-1966.
Knasten, 12 st nummer, 1970-1981.
Fantomen, 11 st nummer, 1971-1981.
Hacke Hackspett, 5 st nummer, 1977-1984.
Helan och Halvan, 1 st nummer, 1965.
Lilla Fridolf, 20 st nummer, 1961- 1982.
91:an, 18 st nummer, 1989-1967.
Slitage, skador.
Kalle Anka & Co:
52 st nummer, 1960.
10 st nummer, 1961.
21 st nummer, 1962.
24 st nummer,1963.
7 st nummer, 1964.
6 st nummer, 1965.
7 st nummer 1966.
8 st nummer 1967.
8 st nummer, 1969.
2 st nummer, 1981.
1 st nummer, 1988 .
Blondie, 1 st nummer, 1977.
X9, 1 st, nummer 3,1969.
Lassie, 1 st nummer, 1982.
Daffy 1965, 1 st nummer.
Pelle svanslös, 1 st nummer
Mumin, 2 st nummer, 1981.
Kronblomm, 2 st nummer, 1977.
Slitage, skador.