ARMBAND, 18K guld, Arboga 1900-talets mitt.

705570. ARMBAND, 18K guld, Arboga 1900-talets mitt.

Bestående av bismarcklänkar, längd ca 19,2 cm, vikt ca 19,0 g.

Proveniens Ellinor Bjurström.

Smärre bruksslitage. Senare lås. Omgjord från större länk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Ellinor Bjurström.

Antal besök: 996