Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Crafoord Auktioner Lund
Speglar
VÄGGSPEGEL, nybarock, förgylld pastellage, Österrike-Ungern, omkring 1850.
705541. VÄGGSPEGEL, nybarock, förgylld pastellage, Österrike-Ungern, omkring 1850.
146X82 cm.
Skador och slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
146X82 cm.
Skador och slitage.
Crafoord Auktioner Lund
762