VÄGGSPEGEL, nybarock, förgylld pastellage, Österrike-Ungern, omkring 1850.

705541. VÄGGSPEGEL, nybarock, förgylld pastellage, Österrike-Ungern, omkring 1850.

146X82 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

146X82 cm.

Skador och slitage.

Antal besök: 762