4 skålar diameter 26 - 40 cm.
Hängare längd 148 cm.
2 korgar höjd 36 och 44 cm m m.
Slitage, skador.
4 skålar diameter 26 - 40 cm.
Hängare längd 148 cm.
Slitage, skador.