MYNTALBUM, Lembit, enstaka mynt, 1900-tal.

705435. MYNTALBUM, Lembit, enstaka mynt, 1900-tal.

Enstaka 2-kronor från 1950 - 1968, samt 3 st sedlar, 5 & 10-kronor. Silver samt nickelmynt.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 866