KARAFF MED PROPP, glas, Jan Johansson, Orrefors, signerad.

705357. KARAFF MED PROPP, glas, Jan Johansson, Orrefors, signerad.

Karaff med propp, slipad dekor.
Etikettmärkt Orrefors. Signerad Orrefors 905020 70 Jan Johansson Gallery 19-84.
Höjd 44 cm.

Bruksskick. Botten samt mynning med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm.

Antal besök: 329