ROBERTH KARLSSON. Skördelandskap. Olja på pannå. Signerad Roberth och daterad 1975.

70523. ROBERTH KARLSSON. Skördelandskap. Olja på pannå. Signerad Roberth och daterad 1975.

51 x 62 cm.

Roberth Karlsson (1905–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 62 cm.

Roberth Karlsson (1905–1998)

Antal besök: 1 056