JAN-OLOF FOLKESSON. Vinterlandskap med gärdesgård och bäck. Olja på duk. Signerad J.Folkesson.

70516. JAN-OLOF FOLKESSON. Vinterlandskap med gärdesgård och bäck. Olja på duk. Signerad J.Folkesson.

60 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 50 cm.

Antal besök: 4 759