BORDSUR, rokokostil, 1900-talets mitt.

705152. BORDSUR, rokokostil, 1900-talets mitt.

Urtavla i emalj. Lös pendel medföljer samt uppvridningsnyckel.
Höjd 46 cm.

Bruksskick. Ej funktionstestad, bör ses över.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46 cm.

Antal besök: 456