VÄGGTALLRIK, trä, 1900-tal.

VÄGGTALLRIK, trä, 1900-tal.
704990. VÄGGTALLRIK, trä, 1900-tal.

Diameter 49,5 cm.

Åldersslitage. Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 49,5 cm.

Åldersslitage. Lagning.

Antal besök: 423