ARMBANDSUR, stål, Longines Comet, 1900-talets andra hälft.

704970. ARMBANDSUR, stål, Longines Comet, 1900-talets andra hälft.

Manuell. Tvåfärgad urtavla. Ca 38 x 35 mm.

Ej funktionstestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 426