KORGSTOLAR 2 st, 1900-talets första hälft.

704968. KORGSTOLAR 2 st, 1900-talets första hälft.

Höjd 136, bred 97, längd 57 cm.
Höjd 125, bred 87, längd 54 cm.

Nersuttna dynor, flertalet skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 417