SOFFBORD, plast med glasskiva, 1900-talets andra hälft.

704967. SOFFBORD, plast med glasskiva, 1900-talets andra hälft.

Elefantbetar av plast, ej elfenben.
Står på svart stenskiva.
Höjd 36, bredd 66, längd 132 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Står på svart stenskiva.

Smärre repor.

Antal besök: 808