DALAHÄSTAR, bemålat trä, 8 st, 18/1900-tal.

704749. DALAHÄSTAR, bemålat trä, 8 st, 18/1900-tal.

Höjd 3 - 13,7 cm.

Varav en etikettmärkt Nils Olsson.

Slitage, färgsläpp, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3 - 13,7 cm.

Slitage, färgsläpp, skador.

Antal besök: 271