SÄNGBORD, ett par, teakfaner, 1900-talets mitt.

704732. SÄNGBORD, ett par, teakfaner, 1900-talets mitt.

Med utdragbar låda samt hyllplan under.

Längd 43 cm.
Bredd 32,5 cm.
Höjd 54 cm.

Extensivt slitage på bordsskivor samt ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 43 cm.
Bredd 32,5 cm.
Höjd 54 cm.

Antal besök: 313