OSKAR BERGMAN. Sommarbild, färglitografi, signerad samt H.C.

70464. OSKAR BERGMAN. Sommarbild, färglitografi, signerad samt H.C.

31 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Oskar Bergman (1879–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Oskar Bergman (1879–1963)

Antal besök: 1 061