DOLK, skaft av djurtass, 1900-tal.

704567. DOLK, skaft av djurtass, 1900-tal.

Totallängd 31,5 cm.
Bladlängd 15,5 cm.

Slitage, slipat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totallängd 31,5 cm.
Bladlängd 15,5 cm.

Slitage, slipat blad.

Antal besök: 833