SOFFA, samt FÅTÖLJ, rokokostil, 1900-talets mitt.

704489. SOFFA, samt FÅTÖLJ, rokokostil, 1900-talets mitt.

Soffa, höjd 101, bredd ca 163, djup ca 80 cm.
Fåtölj, höjd 96, bredd 72, djup ca 85 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 744