SALONGSGRUPP, 5 delar, nyrokoko, 1900-tal.

704484. SALONGSGRUPP, 5 delar, nyrokoko, 1900-tal.

Fåtöljer, ett par, höjd 95, bredd 72, djup 85 cm.
Stolar, ett par, höjd 92 cm.
Soffa, höjd 99, bredd ca 163, djup ca 80 cm.

Bruksslitage, märken, lösa band.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, ett par, höjd 92 cm.

Antal besök: 436