SLAKTBORD, STOL och PALLAR, 1700/1800-tal.

704445. SLAKTBORD, STOL och PALLAR, 1700/1800-tal.

Bord höjd 62, längd 144, bredd 51 cm.
Stol höjd 70 cm.
2 pallar höjd 24 och 30 cm.

Omfattande skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol höjd 70 cm.
2 pallar höjd 24 och 30 cm.

Antal besök: 2 704