SKRIVBORD, 1900-tal.

704347. SKRIVBORD, 1900-tal.

5- lådigt.
Höjd 77 cm.
Bredd 140 cm.
Djup 65 cm.

Smärre bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
704347. SKRIVBORD, 1900-tal.

5- lådigt.
Höjd 77 cm.
Bredd 140 cm.
Djup 65 cm.

Smärre bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 357