Fåtöljer, (2), höjd 85, bredd 57 cm. Soffa, höjd ca 120, bredd ca 168 cm. Bord, höjd 75, 109 x 66 cm.
Bruksslitage, märken, ett stolsben något snett. Bord med skador på kanten.