SALONGSMÖBEL, nyrokoko, 4 delar, 1900-tal.

704342. SALONGSMÖBEL, nyrokoko, 4 delar, 1900-tal.

Fåtöljer, (2), höjd 85, bredd 57 cm.
Soffa, höjd ca 120, bredd ca 168 cm.
Bord, höjd 75, 109 x 66 cm.

Bruksslitage, märken, ett stolsben något snett.
Bord med skador på kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord, höjd 75, 109 x 66 cm.

Bord med skador på kanten.

Antal besök: 315