MATSALSMÖBEL, 9 delar, gustaviansk stil, total bordslängd 370 cm, 1900-tal.

704331. MATSALSMÖBEL, 9 delar, gustaviansk stil, total bordslängd 370 cm, 1900-tal.

8 stolar med klädd sits och rygg, höjd 91, bredd 53, djup 56 cm.
Bord, höjd 74, diameter 118 cm.
5 iläggsskivor, à 50 cm.

Bruksslitage. märken.
Stolar instabila, någon med förstärkning.
Klädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 iläggsskivor, à 50 cm.

Bruksslitage. märken.
Klädsel med fläckar.

Antal besök: 2 092