LUDVIG FRANZEN. Olja på duk.

704272. LUDVIG FRANZEN. Olja på duk.

Komposition med färger, signerad.

Obetydligt ytslitage 93x73 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 683