TESERVIS, 23 delar, Sagaform, "Flora", 1900/2000-tal.

704232. TESERVIS, 23 delar, Sagaform, "Flora", 1900/2000-tal.

Tekanna, höjd ca 11 cm.
6 muggar, höjd 11 cm, diameter 9 cm.
5 skedar, längd 16 cm.
5 äggkoppar, höjd12 cm.
6 fat, diameter 9 cm.

Bruksslitage, invändig krackelyr på kopparna.
Nagg på en äggkopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekanna, höjd ca 11 cm.
5 skedar, längd 16 cm.
5 äggkoppar, höjd12 cm.
6 fat, diameter 9 cm.

Nagg på en äggkopp.

Antal besök: 1 149