VÄGGSPEGEL, teak med LAMPETTER, 1900-talets mitt.

704194. VÄGGSPEGEL, teak med LAMPETTER, 1900-talets mitt.

Höjd 83 cm. Bredd 43 cm.

Mindre ytslitage samt en glaskupa med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83 cm. Bredd 43 cm.

Antal besök: 359