OWE EKELUND. Olja på duk.

OWE EKELUND. Olja på duk.
704187. OWE EKELUND. Olja på duk.

Landskap med träd. Signerad. 22x27 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 845