BLOMLÅDA, 1900-tal, Carl Larsson-stil.

703635. BLOMLÅDA, 1900-tal, Carl Larsson-stil.

Längd 146, höjd 83, bredd 51 cm.

Normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 781