VINGLAS samt SKÅL, 6 delar, glas,Cattis Åsélius-Lidbeck, Lindshammar.

703437. VINGLAS samt SKÅL, 6 delar, glas,Cattis Åsélius-Lidbeck, Lindshammar.

5 st glas höjd 21,5 cm, bredd 10 cm.
Etikettmärkt: Handmade in Sweden by Lindshammar.

1 st skål höjd 11 cm, bredd 15 cm.
Signerad CÅ-l.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad CÅ-l.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 475