SNUSDOSA, metall, 1800-tal.

SNUSDOSA, metall, 1800-tal.
70310. SNUSDOSA, metall, 1800-tal.

Med slipade glasstenar i rött och grönt, längd ca 8,5 cm.

En sten saknas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

En sten saknas. Bruksslitage.

Antal besök: 1 776