SOPPSLEV, silver. Lorenz Georg Weis Norrköping 1799. Vikt 228 gram.

70309. SOPPSLEV, silver. Lorenz Georg Weis Norrköping 1799. Vikt 228 gram.

Gammalsvensk modell. Längd 38 cm.

Lagning vid slev. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagning vid slev. Slitage.

Antal besök: 819