Päron Studio Åhus signerad höjd 13,5 cm.
3 vaser "Rainbow" Bertil Vallien osignerade höjd 8, 14 och 18 cm.
2 svampar Monica Backström höjd 11 och 15 cm.
Småskador på de två lägsta Bertil Vallien-vaserna.