BOKMÄRKE, 1800/1900-tal.

BOKMÄRKE, 1800/1900-tal.
70272. BOKMÄRKE, 1800/1900-tal.

Änglar och putti vid kyrka. Höjd 18 cm, längd 15 cm.

Veck samt mindre skador. 2 lösa änglar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 625