BOKHYLLA, 2 delar, teak, 1900-talets mitt.

702692. BOKHYLLA, 2 delar, teak, 1900-talets mitt.

Hylla med glasdörrar, höjd 172, bredd 90, djup 45 cm.
Hylla med lådor, höjd 172, bredd 62,5, djup 45 cm.

Bruksslitage, enstaka smärre märken, 3 smärre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 434