STOL, IKEA, "Winnie" 1950-tal.

702687. STOL, IKEA, "Winnie" 1950-tal.

Rygghöjd 74 cm. Bredd 50 cm. Djup.

Slitage samt mindre knäckt i fästen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 426