PAUL LAGER. "Nattstämning". Olja på duk, signerad och daterad 1954.

702623. PAUL LAGER. "Nattstämning". Olja på duk, signerad och daterad 1954.

37,5 x 45 cm.

Enstaka minimala fläckar, smärre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

37,5 x 45 cm.

Antal besök: 606