ULLA/GUSTAV KRAITZ. Väggrelief, glaserad keramik.

702575. ULLA/GUSTAV KRAITZ. Väggrelief, glaserad keramik.

Ljusblå glasyr. Hästar. Signerad Kraitz. Numrerad 164/325 ex. 10x10 cm.

Något krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något krackelerad.

Antal besök: 1 353