MATBORD, teak, Nils Jonsson Troeds, 1960-tal.

70242. MATBORD, teak, Nils Jonsson Troeds, 1960-tal.

Längd 135 bredd 84,5 höjd ca 73,5 cm. 2 utdragbara skivor á 57 cm.

Slitage, fläckar, färgfläckar, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 24 001