GÖSTA MILLBERG. Vas, stengods, Rörstrand.

701952. GÖSTA MILLBERG. Vas, stengods, Rörstrand.

Höjd ca 27,5 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27,5 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg.

Antal besök: 954